SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ängelholms FF
Glädje- Delaktighet- Utveckling

Kommande matcher
MAJ 2021
 
13
08:45
tor
08:45    
P8 ( födda 2013), Bortamatch
Eskilsminne - Ängelholms FF  -      
15
11:00
lör
11:00    
F13 ( födda 2008), Fridhemsparken
Ängelholms FF - Viken  -      
15
11:00
lör
11:00    
P11 ( födda 2010), Filborna IP 2
Spanska Akademin FF - Ängelholms FF blå  -      
15
11:30
lör
11:30    
P10 ( födda 2011), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF röd - Munka Ljungby IF  -      
15
11:30
lör
11:30    
P11 ( födda 2010), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Hittarps IK vit  -      
15
11:30
lör
11:30    
P12 ( födda 2009), Fridhemsparken
Ängelholms FF - Höganäs BK  -      
15
14:30
lör
14:30    
F 8-9 ( födda 2012-2013), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF - Billesholms IK  -      
16
10:00
sön
10:00    
F13 ( födda 2008), Fridhemsparken
Ängelholms FF - Råå  -      
16
10:00
sön
10:00    
F14 ( födda 2007), Fridhemsparken
Ängelholms FF - Billesholm  -      
16
10:30
sön
10:30    
P10 ( födda 2011), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF - Brunnby FF vit  -      
16
10:30
sön
10:30    
P11 ( födda 2010), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Hittarps IK svart  -      
16
11:00
sön
11:00    
Eskilsminne - Ängelholms FF  -      
16
11:00
sön
11:00    
P12 ( födda 2009), Fridhemsparken
Ängelholms FF - Höganäs BK  -      
16
11:00
sön
11:00    
P16 ( födda 2005), Bortamatch
Eskilsminne IF - Ängelholms FF  -      
16
13:00
sön
13:00    
P17 ( födda 2004), Fridhemsparken
Ängelholms FF - Eskilsminne   -      
16
15:00
sön
15:00    
P13 ( födda 2008), Bortamatch
Vejby - Ängelholms FF  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2021
 
09
16:15
sön
16:15    
F14 ( födda 2007), Österås IP D-plan
FC Hessleholm Blå - Ängelholms FF  -      
09
13:00
sön
13:00    
F11-12 ( födda 2009-2010), Örevångs IP B-plan 7-manna 2
Glumslövs FF vit - Ängelholms FF gul  -      
09
13:00
sön
13:00    
P17 ( födda 2004), Bortamatch
Kullavägen - Ängelholms FF  -      
09
12:30
sön
12:30    
Ramlösa Södra - Ängelholms FF  -      
09
12:30
sön
12:30    
Ramlösa Södra - Ängelholms FF  -      
09
11:30
sön
11:30    
P10 ( födda 2011), Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF - Ängelholms FF röd  -      
09
11:30
sön
11:30    
P15 ( födda 2006), Hedens IP plan 6
Ramlösa Södra IF - Ängelholms FF  -      
09
11:00
sön
11:00    
P10 ( födda 2011), Västergårds IP 2
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF  -      
09
11:00
sön
11:00    
P12 ( födda 2009), Fridhemsparken Plan 6
Ängelholms FF - Ekets GoIF  -      
09
11:00
sön
11:00    
P13 ( födda 2008), Fridhemsparken
Ängelholms FF - Helsingborgs IF  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Aktivitetskalender
_________________