Digitala Bingolotter
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ängelholms FF
Glädje- Delaktighet- Utveckling

Kommande matcher
MAJ 2022
 
20
18:30
fre
18:30    
P11 ( födda 2011), Fridhemsparken
Ängelholms FF blå - Västra Karups IF  -      
20
19:00
fre
19:00    
Herrlag, Tornvallen, Stångby A-plan
Herrlag » 
Torns IF - Ängelholms FF
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P8 ( födda 2014), Höganäs Sportcenter B-5
Höganäs BK röd - Ängelholms FF vit  -      
21
10:30
lör
10:30    
P9 ( födda 2013), Västergårds IP 12, 5-manna
Eskilsminne IF randigt - Ängelholms FF vit  -      
21
11:00
lör
11:00    
P10 ( födda 2012), Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF vit  -      
21
11:15
lör
11:15    
P12 ( födda 2010), Fridhemsparken, plan 6
Ängelholms FF blå - Hittarps IK lila  -      
21
11:15
lör
11:15    
P13 ( födda 2009), Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF gul - Ekets GoIF  -      
21
11:15
lör
11:15    
P8 ( födda 2014), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Ängelholms FF gul - Perstorp Bälinge IK  -      
21
11:15
lör
11:15    
P8 ( födda 2014), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
Ängelholms FF röd - Jonstorps IF FK  -      
21
12:00
lör
12:00    
P16 ( födda 2006), Söndrums IP B
BK Astrio - Ängelholms FF  -      
21
12:30
lör
12:30    
P10 ( födda 2012), Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Ängelholms FF gul  -      
21
13:00
lör
13:00    
F12-13 ( födda 2009-2010), Västergårds IP 13
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF (2009)  -      
21
14:00
lör
14:00    
Damlag, Örevångs IP A-plan
Damlag » 
Glumslövs FF - Ängelholms FF
  -      
21
14:00
lör
14:00    
P11 ( födda 2011), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF röd - Råå IF blåvit  -      
21
14:00
lör
14:00    
P12 ( födda 2010), Fridhemsparken, plan 6
Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF röd  -      
21
16:00
lör
16:00    
F14 ( födda 2008), Malmö IP 9-manna
FC Rosengård - Ängelholms FF  -      
22
09:30
sön
09:30    
P9 ( födda 2013), Vejby IP 5-manna
Vejby IF orange - Ängelholms FF gul  -      
22
09:30
sön
09:30    
P9 ( födda 2013), Vejby IP 5-manna
Vejby IF blå - Ängelholms FF blå  -      
22
09:45
sön
09:45    
P8 ( födda 2014), Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
Skäldervikens IF - Ängelholms FF blå  -      
22
10:00
sön
10:00    
F 9-10 ( födda 2012-2013), Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF  -      
22
10:30
sön
10:30    
F12-13 ( födda 2009-2010), Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF gul (2010) - Hittarps IK vit  -      
22
10:30
sön
10:30    
P11 ( födda 2011), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - BK Landora  -      
22
12:30
sön
12:30    
F12-13 ( födda 2009-2010), Västergårds IP 2
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå (2010)  -      
22
13:00
sön
13:00    
P15 ( födda 2008-2007), Oxievångs IP, konstgräs
Oxie SK - Ängelholms FF  -      
22
14:00
sön
14:00    
P12 ( födda 2010), Fridhemsparken, plan 6
Ängelholms FF gul - Vikens IK vit  -      
22
14:00
sön
14:00    
P13 ( födda 2009), Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK vit  -      
22
14:30
sön
14:30    
P19, Ängelholms IP A-plan
P19 » 
Ängelholms FF - Åtvidabergs FF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2022
 
19
19:00
tor
19:00    
P17 ( födda 2005), Halmstad Arena P3
IS Halmia - Ängelholms FF  -      
18
19:00
ons
19:00    
F12-13 ( födda 2009-2010), Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF blå (2010) - Jonstorps IF FK  -      
18
19:00
ons
19:00    
F14 ( födda 2008), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF - Råå IF3  -  4  
16
18:15
mån
18:15    
P15 ( födda 2008-2007), Uggleplan, Perstorp C-plan
Perstorp Bälinge IK - Ängelholms FF2  -  0  
 
15
16:00
sön
16:00    
Damlag, Ängelholms IP A-plan
Damlag » 
Ängelholms FF - FC Hessleholm
0  -  2  
15
14:00
sön
14:00    
P17 ( födda 2005), Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
Ängelholms FF - Falkenbergs FF3  -  1  
15
13:00
sön
13:00    
P12 ( födda 2010), Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF vit - Ängelholms FF blå  -      
15
11:15
sön
11:15    
P12 ( födda 2010), Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF 1 - Ängelholms FF gul  -      
15
11:00
sön
11:00    
P13 ( födda 2009), Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Stattena IF blå - Ängelholms FF gul2  -  2  
15
10:30
sön
10:30    
P10 ( födda 2012), Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Ramlösa Södra IF röd  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Aktivitetskalender