Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Spelade matcher
MAJ 2020
 
31
15:30
sön
15:30    
F13, Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
F13 » 
Ängelholms FF - Svalövs BK/Röstånga IS
2  -  1  
31
15:30
sön
15:30    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF gul - Perstorp Bälinge IK
6  -  1  
31
14:00
sön
14:00    
F10-11, Bållevi A-plan 7-manna 2
F10-11 » 
Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF
  -      
31
13:30
sön
13:30    
Dam, Malmö IP
Dam » 
FC Rosengård - Ängelholms FF
19  -  0  
31
13:30
sön
13:30    
F15, Malmö IP
F15 » 
FC Rosengård - Ängelholms FF
19  -  0  
31
13:00
sön
13:00    
F12, Bortamatch
F12 » 
Billeberga GIF - Ängelholms FF
  -      
31
13:00
sön
13:00    
P10, Fridhemsparken, plan 4
P10 » 
Ängelholms FF blå - Kullavägens BK svart
  -      
31
13:00
sön
13:00    
P12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd
  -      
31
13:00
sön
13:00    
P13, Fridhemsparken
P13 » 
Ängelholms FF - Båstads GIF
15  -  4  
31
13:00
sön
13:00    
P15, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P15 » 
Ängelholms FF - BK Höllviken
2  -  2  
31
13:00
sön
13:00    
P19, Idrottsplatsen
P19 » 
Ängelholms FF - Falkenbergs FF P 19
4  -  3  
31
12:00
sön
12:00    
P9, Bållevi IP B-plan 5-manna
P9 » 
Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF vit
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Ängelholms FF blå - Vejby IF blå
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborgs IF vit
  -      
31
sön
00:00    
P10, Bortamatch
P10 » 
Spanska Akademin FF - Ängelholms FF vit
  -      
31
sön
00:00    
P14, Bortamatch
P14 » 
Spanska Akademin FF gul - Ängelholms FF blå
  -      
30
14:00
lör
14:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
Landskrona Bois - Ängelholms FF
  -      
30
13:30
lör
13:30    
P11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Helsingborg City FC
  -      
30
13:30
lör
13:30    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Ängelholms FF blå - Västra Karups IF
  -      
30
13:00
lör
13:00    
F13, Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
F13 » 
Hittarps IK vit - Ängelholms FF
6  -  3  
30
13:00
lör
13:00    
P16, Bortamatch
P16 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
30
11:00
lör
11:00    
F12, Västra Karups IP C-plan 7-manna
F12 » 
Västra Karups IF - Ängelholms FF blå
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P9, Vedby IP A-plan
P9 » 
Vedby/Rönne IF blå - Ängelholms FF röd
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P10, Bortamatch
P10 » 
Åstorp FF - Ängelholms FF
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P8, Bortamatch
 
P8 » 
Munka ljungby - Ängelholms FF
  -      
30
09:00
lör
09:00    
F 7-8, Fridhemsparken
F 7-8 » 
Ängelholms FF - Jonstorp
  -      
29
17:45
fre
17:45    
F10-11, Råå IP B-plan 7-manna
F10-11 » 
Råå IF - Ängelholms FF
  -      
28
18:30
tor
18:30    
P10, Vikvalla B-plan 7-manna 1
P10 » 
Vikens IK blå - Ängelholms FF gul
  -      
 
24
12:30
sön
12:30    
P12, Bortamatch
P12 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
  -      
24
12:00
sön
12:00    
P14, Plan 1
P14 » 
Ängelholms FF - Ängelholms FF P13
  -      
24
11:00
sön
11:00    
F12, Västergård, plan 4
F12 » 
Eskilsminne - Ängelholms FF Blå
  -      
23
12:00
lör
12:00    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne
  -      
23
11:00
lör
11:00    
F12, Vikvalla B-plan 7-manna 1
F12 » 
Vikens IK - Ängelholms FF gul
  -      
21
11:00
tor
11:00    
F12, Fridhemsparken
F12 » 
Ängelholms FF Gul - Eskilsminne
  -      
20
19:00
ons
19:00    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - FC Staffanstorp
0  -  1  
20
19:00
ons
19:00    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - FC Staffanstorp
0  -  1  
20
19:00
ons
19:00    
F15, Fridhemsparken
F15 » 
Ängelholms FF - FC Staffanstorp
0  -  1  
 
17
15:00
sön
15:00    
P15, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P15 » 
Staffanstorp United FC röd - Ängelholms FF
4  -  2  
17
13:30
sön
13:30    
P10, Fridhemsparken, plan 4
P10 » 
Ängelholms FF vit - Vikens IK vit
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P12 » 
Helsingborgs IF blå - Ängelholms FF gul
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P16, Fridhemsparken
P16 » 
Ängelholms FF - Kvarnby IK
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F10-11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F10-11 » 
Ängelholms FF - Vikens IK blå
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
F12 » 
Ängelholms FF blå - Hittarps IK röd
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F13, Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
F13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF svart
1  -  3  
17
10:00
sön
10:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Ängelholms FF röd - Åstorps FF vit
  -      
16
13:30
lör
13:30    
F10-11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F10-11 » 
Ängelholms FF - Jonstorps IF FK
  -      
16
13:30
lör
13:30    
F12, Fridhemsparken
F12 » 
Ängelholms FF - Jonstorp
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF vit - Ängelholms FF blå
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P14, Odenvallen, Röstånga
P14 » 
Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Ängelholms FF gul
6  -  2  
16
11:00
lör
11:00    
F12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F12 » 
Ängelholms FF gul - Teckomatorps SK grön
  -      
16
11:00
lör
11:00    
F13, Norrlyckan A-plan
F13 » 
Billesholms IK - Ängelholms FF
2  -  1  
16
11:00
lör
11:00    
P10, Fridhemsparken, plan 4
P10 » 
Ängelholms FF gul - Hittarps IK gul
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P11, Harlyckan 3, konstgräs
P11 » 
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF vit - Eskilsminne IF gul
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P12, Brunnbyvallen B-plan 7-manna 1 (stor)
P12 » 
Brunnby FF - Ängelholms FF blå
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P9, Västra Karups IP C-plan 5-manna 1
P9 » 
Västra Karups IF - Ängelholms FF gul
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P14, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF blå - Kullavägens BK
1  -  1  
13
18:30
ons
18:30    
P13, Bjärevallen A-plan 9-manna
P13 » 
Förslövs IF/Grevie GIK/Västra Karups IF/Torekovs I - Ängelholms FF
1  -  4  
 
10
15:00
sön
15:00    
P14, Kullaparken B-plan 9-manna
P14 » 
Jonstorps IF FK - Ängelholms FF blå
2  -  9  
10
14:30
sön
14:30    
P9, Laröds IP E-plan
P9 » 
Hittarps IK svart - Ängelholms FF vit
  -      
10
13:00
sön
13:00    
F12, Västergårds IP 4
F12 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF blå
  -      
10
13:00
sön
13:00    
F13, Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
F13 » 
Hittarps IK - Ängelholms FF
7  -  1  
10
13:00
sön
13:00    
P19, Idrottsplatsen
P19 » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS P19
3  -  0  
10
11:30
sön
11:30    
F10-11, Rydebäcks IP
F10-11 » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
  -      
10
11:00
sön
11:00    
F10-11, Exercisfältet D-plan
F10-11 » 
IK Wormo - Ängelholms FF
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P10, Råå IP B-plan 7-manna
P10 » 
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF vit
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P13, Västergårds IP 3
P13 » 
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF
2  -  2  
10
10:00
sön
10:00    
P10, Kullaparken B-Plan 7-manna 2
P10 » 
Jonstorps IF FK - Ängelholms FF gul
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF blå - Ödåkra IF
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF gul - Åstorps FF vit
  -      
09
16:00
lör
16:00    
Dam, Rydebäcks IP
Dam » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
7  -  1  
09
16:00
lör
16:00    
F15, Rydebäcks IP
F15 » 
Fortuna FF - Ängelholms FF
7  -  1  
09
13:30
lör
13:30    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Ängelholms FF gul - Ängelholms FF blå
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P16, Fridhemsparken
P16 » 
Ängelholms FF - Mjällby AIF
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P9, Toftavallen B-plan 7-manna 1
P9 » 
Ödåkra IF grön - Ängelholms FF röd
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P14, Bållevi A-plan 9-manna
P14 » 
Helsingborg Östra IF grön - Ängelholms FF gul
9  -  1  
09
12:00
lör
12:00    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - Kristianstad FC
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F13, Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
F13 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul
1  -  5  
09
11:00
lör
11:00    
P10, Fridhemsparken, plan 6
P10 » 
Ängelholms FF blå - Gantofta IF blå
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Ängelholms FF gul - Skäldervikens IF blå
  -      
08
19:00
fre
19:00    
P15, Lindängens IP, Malmö B-plan
P15 » 
BK Olympic - Ängelholms FF
2  -  3  
06
18:30
ons
18:30    
P12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd
  -      
 
03
16:00
sön
16:00    
F13, Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
F13 » 
Ängelholms FF - Västra Karups IF/Västra Karups FK
4  -  2  
03
13:30
sön
13:30    
P11, Ryvallen A-plan 7-manna 1
P11 » 
Allerums GIF - Ängelholms FF blå
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P10, Fridhemsparken, plan 6
P10 » 
Ängelholms FF vit - Kullavägens BK blå
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF blå - Brunnby FF
4  -  0  
03
13:00
sön
13:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF vit - Höganäs BK vit
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
P9 » 
Ängelholms FF röd - Hittarps IK grå
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - LB07
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P12, Örbyvallen B-plan 7-manna 2
P12 » 
Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul
  -      
03
10:00
sön
10:00    
F10-11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F10-11 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF blå
  -      
03
10:00
sön
10:00    
F12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
F12 » 
Ängelholms FF blå - Råå IF ljusblå
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P13, Fridhemsparken
P13 » 
Ängelholms FF - Jonstorps IF FK
5  -  5  
02
16:00
lör
16:00    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - Hyllie IK
1  -  1  
02
16:00
lör
16:00    
F15, Fridhemsparken
F15 » 
Ängelholms FF - Hyllie IK
1  -  1  
02
13:30
lör
13:30    
F10-11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
F10-11 » 
Ängelholms FF - Hjärnarps GIF
  -      
02
13:30
lör
13:30    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF gul - Svalövs BK
10  -  1  
02
13:00
lör
13:00    
P19, Idrottsplatsen
P19 » 
Ängelholms FF - LB 07 P19
0  -  0  
02
11:00
lör
11:00    
P10, Västergårds IP 6
P10 » 
Eskilsminne IF svart - Ängelholms FF blå
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P11, Harlyckan 3, konstgräs
P11 » 
Eskilsminne IF röd - Ängelholms FF gul
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P12, Västergårds IP 4
P12 » 
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF blå
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd
  -      
02
10:30
lör
10:30    
P15, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P15 » 
Ängelholms FF - Vellinge IF
6  -  1  
02
10:00
lör
10:00    
P9, Västra Karups IP
P9 » 
Västra Karup - Ängelholms FF gul
  -      
01
11:00
fre
11:00    
P10, Fridhemsparken, plan 4
P10 » 
Ängelholms FF gul - Ekets GoIF vit
  -      
APRIL 2020
 
26
13:00
sön
13:00    
P19, Idrottsplatsen
P19 » 
Ängelholms FF - Lunds BK P19
0  -  0  
26
12:00
sön
12:00    
P15, Fridhemsparken
P15 » 
Ängelholms FF - IF Lödde
  -      
26
11:45
sön
11:45    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF svart - Ängelholms FF vit
  -      
26
11:45
sön
11:45    
P9, Rydebäcks IP
P9 » 
Fortuna FF röd - Ängelholms FF röd
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Båstad GIF
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P14, Västergårds IP plan 1
P14 » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P13, Bortamatch
P13 » 
Vejby IF - Ängelholms FF
  -      
25
13:00
lör
13:00    
F12, Fridhemsparken
F12 » 
Ängelholms FF Gul - Munka-Ljungby
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P12, Fridhemsparken
P12 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - Hittarp IK U19
  -      
25
11:15
lör
11:15    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Båstads GIF
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P9, Brunnbyvallen B-plan 5-manna
P9 » 
Brunnby FF röd - ngelholms FF gul
  -      
25
09:45
lör
09:45    
F13, Fridhemsparken
F13 » 
Hganäs BK - Ängelholms FF
  -      
25
09:30
lör
09:30    
F12, Allerum
F12 » 
Allerum - Ängelholms FF BLÅ
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P9, Kullaparken B-plan 5-manna
P9 » 
Jonstorps IF FK blå - ngelholms FF gul
  -      
24
18:45
fre
18:45    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
F 16 Ängelholms FF - Borgeby
  -      
 
19
14:00
sön
14:00    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Råå IF
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Råå IF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
Dam, Maria Parks konstgräsplan
Dam » 
Hittarp - F 16 Ängelholms FF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
F13, Bortamatch
F13 » 
Båstad - Ängelholms FF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P12, Fridhemsparken
P12 » 
Ängelholms FF - Klippans FF
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P9, Stendösvallen A-plan 5-manna
P9 » 
Gantofta IF blå - Ängelholms FF röd
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F12, Fridhemsparken
F12 » 
Ängelholms FF - Jonstorp
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P9, Fridhemsparken, ngelholm Konstgrs 5-manna 2
P9 » 
ngelholms FF gul - Jonstorps IF FK blå
  -      
18
13:30
lör
13:30    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF vit - Kullavägens BK
  -      
18
11:30
lör
11:30    
F13, Fridhemsparken
F13 » 
Ängelholms FF - Munka Ljungby
  -      
17
18:30
fre
18:30    
P13, Örebäcksvallen
P13 » 
Båstad - Ängelholms FF
  -      
16
18:00
tor
18:00    
P14, Örebäcksvallen, konstgräs
P14 » 
Båstads GIF - Ängelholms FF
  -      
15
18:30
ons
18:30    
Dam, Idrottsplatsen
Dam » 
Ängelholms FF - Högaborgs BK
1  -  2  
15
18:30
ons
18:30    
P9, Fridhemsparken, ngelholm Konstgrs 5-manna 2
P9 » 
ngelholms FF gul - Vejby IF orange
  -      
13
13:30
mån
13:30    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
  -      
13
10:30
mån
10:30    
P9, Stendösvallen A-plan 5-manna
P9 » 
Gantofta IF vit - Ängelholms FF vit
  -      
 
12
13:00
sön
13:00    
P16, Bortamatch
P16 » 
Kullavägen BK - Ängelholms FF
  -      
12
13:00
sön
13:00    
P9, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
P9 » 
Ängelholms FF röd - Jonstorps IF FK vit
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P12, Idrottsplatsen
P12 » 
Ängelholms FF - Vejby IF
  -      
12
09:30
sön
09:30    
P13, Fridhemsparken
P13 » 
Ängelholms FF - Förslöv
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne
  -      
11
11:30
lör
11:30    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Brunnby FF
  -      
11
11:30
lör
11:30    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Vejby IF och Brunnby FF
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P9, Vejby IP 5-manna
P9 » 
Vejby IF orange - ngelholms FF gul
  -      
11
10:00
lör
10:00    
P9, rebcksvallen A-plan 5-manna 2
P9 » 
Båstads GIF - ngelholms FF gul
  -      
06
18:30
mån
18:30    
Dam, Idrottsplatsen
Dam » 
Högaborgs BK - Ängelholms FF
5  -  1  
 
05
13:00
sön
13:00    
P19, Västergård IP
P19 » 
Eskilsminne IF P19 - Ängelholms FF
1  -  1  
05
11:00
sön
11:00    
P16, Fridhemsparken
P16 » 
Ängelholms FF - Hässleholms IF
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P15, Bortamatch
P15 » 
Hittarps IK - Ängelholms FF
  -      
04
13:00
lör
13:00    
P9, Fridhemsparken
P9 » 
Ängelholms FF - Ängelholms FF
  -      
04
12:00
lör
12:00    
P12, Fridhemsparken
P12 » 
Ängelholms FF - Spel på Fridhemsparken
  -      
MARS 2020
 
29
12:00
sön
12:00    
P15, Bortamatch
P15 » 
Ängelholms FF - GIF NIKE
  -      
28
13:15
lör
13:15    
F12, Fridhemsparken
F12 » 
Ängelholms FF - Eket
  -      
28
13:00
lör
13:00    
P19, Fridhemsparken
P19 » 
Ängelholms FF - Båstad GIF
2  -  0  
28
12:00
lör
12:00    
Herrlag, Bortamatch
Herrlag » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF
  -      
28
12:00
lör
12:00    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Skäldervikens IF
  -      
28
12:00
lör
12:00    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - Landskrona Bois
  -      
28
10:30
lör
10:30    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - Ängelholms FF
5  -  0  
28
10:00
lör
10:00    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Glumslöv FF
  -      
28
08:00
lör
08:00    
P14, Landskrona IP
P14 » 
Borstahusens BK - Ängelholms FF
  -      
24
17:00
tis
17:00    
Herrlag, Fridhemsparken
Herrlag » 
Ängelholms FF - BK Astrio
  -      
 
22
16:00
sön
16:00    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - Vinslöv
3  -  1  
22
13:00
sön
13:00    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - Brunnby FF A lag
  -      
22
12:00
sön
12:00    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - Kullabygden
3  -  0  
22
11:00
sön
11:00    
U16, Fridhemsparken
U16 » 
Ängelholms FF - Hässleholms IF
  -      
22
08:45
sön
08:45    
F15, Fridhemsparken
F15 » 
Västra Karup - Ängelholms FF
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P15, Glänninge park
P15 » 
Laholms FK - Ängelholms FF
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P14, Lerberget
P14 » 
Brunnby FF - Ängelholms FF
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P16, Sandskogens IP
P16 » 
Ystads IF - Ängelholms FF
  -      
19
19:00
tor
19:00    
P19, Fridhemsparken
P19 » 
Ängelholms FF - FK Besa
3  -  2  
18
18:30
ons
18:30    
F15, Fridhemsparken
F15 » 
Ängelholms FF - Vejby
  -      
17
19:15
tis
19:15    
P19, Höganäs Sportcenter
P19 » 
Höganäs BK - Ängelholms FF
2  -  2  
 
15
15:00
sön
15:00    
P16, Bortamatch
P16 » 
Laholms IK - Ängelholms FF
  -      
15
12:30
sön
12:30    
Dam, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Dam » 
Ängelholms FF (3) - Billesholms IK (3)
7  -  0  
15
11:00
sön
11:00    
F13, - INSTÄLLD MATCH -
F13 » 
Ängelholms FF - FC Staffanstorp
  -      
14
13:30
lör
13:30    
P14, Vikvalla, konstgräs
P14 » 
Vikens IK - Ängelholms FF
9  -  2  
14
11:00
lör
11:00    
F15, Hemma match
F15 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF
  -      
14
09:30
lör
09:30    
F12, Bortamatch
F12 » 
Eskilsminne och Oxie - Ängelholms FF
  -      
10
19:00
tis
19:00    
Herrlag, Bortamatch
Herrlag » 
Vejby IF - Ängelholms FF
  -      
 
08
14:00
sön
14:00    
Dam, Västergårds IP 7, konstgräs
Dam » 
Eskilsminne DFF (2) - Ängelholms FF (3)
1  -  0  
08
11:00
sön
11:00    
P14, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF - Högaborgs BK
0  -  4  
08
10:00
sön
10:00    
P12, Pilbäcks IP, Tygelsjö
P12 » 
IFK Klagshamn - Ängelholms FF
  -      
08
09:30
sön
09:30    
F13, Rydebäck
F13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
07
15:30
lör
15:30    
P16, Valhall park
P16 » 
Ängelholms FF - IF Limhamn/Bunkeflo
  -      
07
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Fridhemsparken
Herrlag » 
Ängelholms FF - IFK Malmö
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P13, Bortamatch
P13 » 
Båstad gif - Ängelholms FF
  -      
07
11:30
lör
11:30    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Vellinge IF
  -      
06
18:30
fre
18:30    
F15, Rydebäcks IP
F15 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF
  -      
 
01
17:00
sön
17:00    
P14, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P14 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF
2  -  2  
01
14:15
sön
14:15    
P19, Kristineslätt IP 5
P19 » 
Falkenbergs FF (P19) - Ängelholms FF (P19)
6  -  1  
01
14:00
sön
14:00    
P17, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF (P17) - Helsingborgs IF (P17)
0  -  3  
01
12:00
sön
12:00    
F13, Bortamatch Lomma IP
F13 » 
Nike - Ängelholms FF
  -      
01
11:30
sön
11:30    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne IF
  -      
FEBRUARI 2020
 
29
15:30
lör
15:30    
P15, Fridhemsparken
P15 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne
  -      
29
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Klostergårdens IP
Herrlag » 
Lunds BK - Ängelholms FF
  -      
29
13:00
lör
13:00    
Dam, Bjärevallen konstgräs
Dam » 
Västra Karups IF (2) - Ängelholms FF (3)
3  -  1  
29
09:10
lör
09:10    
P13, Avspark 10.30
P13 » 
Ekets - Ängelholms FF
  -      
28
19:00
fre
19:00    
P16, Fridhemsparken
P16 » 
Ängelholms FF - Eskilsminne
  -      
28
18:30
fre
18:30    
F15, Laröds IP C-plan
F15 » 
Ängelholms FF - Hittarps IK
  -      
26
19:15
ons
19:15    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - Trönninge IF
3  -  0  
 
23
14:30
sön
14:30    
P19, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P19 » 
Ängelholms FF (P19) - Lerums IS (P19)
11  -  0  
23
13:00
sön
13:00    
P17, Värendsvallen
P17 » 
Östers IF (P17) - Ängelholms FF (P17)
5  -  1  
23
12:30
sön
12:30    
Dam, Fridhemsparken
Dam » 
Ängelholms FF - Hyltebruks IF
9  -  0  
22
14:00
lör
14:00    
P16, Bortamatch
P16 » 
Helsingborgs IF - Ängelholms FF
  -      
22
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Fridhemsparken
Herrlag » 
Ängelholms FF - IFK Värnamo
  -      
 
16
13:00
sön
13:00    
P19, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P19 » 
Ängelholms FF (P19) - Onsala BK (P19)
3  -  1  
16
12:00
sön
12:00    
P17, Köpingeskolan, konstgräs
P17 » 
Trelleborgs FF (P17) - Ängelholms FF (P17)
1  -  1  
15
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Fridhemsparken
Herrlag » 
Ängelholms FF - Landskrona BoIS
  -      
15
11:30
lör
11:30    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - IF Leikin
  -      
13
19:00
tor
19:00    
P19, Harlyckan 3, konstgräs
P19 » 
Eskilsminne IF (P19) - Ängelholms FF (P19)
0  -  1  
12
19:00
ons
19:00    
P17, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
P17 » 
Ängelholms FF (P17) - Malmö FF (P17)
1  -  6  
 
09
11:00
sön
11:00    
F13, Bortamatch, Excersisfältet i Landskrona.
F13 » 
IK Wormo - Ängelholms FF
  -      
09
10:30
sön
10:30    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF - LB07
  -      
08
16:30
lör
16:30    
P16, Fridhemsparken
P16 » 
Ängelholms FF - Trelleborgs FF
  -      
08
13:00
lör
13:00    
Herrlag, Fridhemsparken
Herrlag » 
Eskilsminne IF - Ängelholms FF
1  -  1  
08
13:00
lör
13:00    
F15, Vejbys IP
F15 » 
Ängelholms FF - vejby
  -      
08
12:15
lör
12:15    
Dam, Bortamatch
Dam » 
Snöstorp/Nyhem - Ängelholms FF
0  -  1  
08
10:30
lör
10:30    
P15, Bortamatch
P15 » 
Landskrona Bois - Ängelholms FF
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P12, Fridhemsparken
P12 » 
Ängelholms FF - Helsingborgs IF
  -      
05
19:15
ons
19:15    
P19, Fridhemsparken
P19 » 
Ängelholms FF - Vejby IF
1  -  3  
04
15:45
tis
15:45    
P17, Halmstad Arena P6
P17 » 
Halmstads BK (P17) - Ängelholms FF (P17)
8  -  0  
 
02
15:00
sön
15:00    
P17, Bortamatch
P17 » 
FC Helsingör - Ängelholms FF
  -      
02
13:00
sön
13:00    
P12, Bortamatch
P12 » 
Bjuvstorps cup - Ängelholms FF
  -      
02
12:30
sön
12:30    
P16, Bortamatch
P16 » 
Helsingör - Ängelholms FF
  -      
02
12:15
sön
12:15    
P14, Hyllie IP
P14 » 
Hyllie IK - Ängelholms FF
  -      
02
12:15
sön
12:15    
P19, Bortamatch
P19 » 
FC Helsingör P19 - Ängelholms FF
2  -  2  
02
12:00
sön
12:00    
F15, Fridhemsparken
F15 » 
Ängelholms FF - fortuna
  -      
01
13:00
lör
13:00    
P12, Bortamatch
P12 » 
IK Wormo - Ängelholms FF
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P15, Bortamatch
P15 » 
Hittarps IK - Ängelholms FF
  -      
01
11:30
lör
11:30    
P11, Fridhemsparken
P11 » 
Ängelholms FF - Halmstad BK
  -      
JANUARI 2020
 
31
18:00
fre
18:00    
P16, Bortamatch/Kärlekens ip plan 3
P16 » 
BK Astrio - Ängelholms FF
  -      
29
20:00
ons
20:00    
P19, Ruddalen 1 Konstgräs
P19 » 
Utsiktens BK (P19) - Ängelholms FF (P19)
2  -  3  
 
25
13:30
lör
13:30    
P17, Fridhemsparken
P17 » 
Ängelholms FF - Lunds BK
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF - Halmstad BK
  -      
 
19
12:00
sön
12:00    
P12, Bortamatch
P12 » 
Vellinge - Ängelholms FF
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF - IFK Hässleholm
  -      
18
10:00
lör
10:00    
F13, Fridhemsparken
F13 » 
Ängelholms FF - Jonstorp
  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
P13, Fridhemsparken
P13 » 
Ängelholms FF - Åstorps FF
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF - Åstorps FF
  -      
 
05
14:45
sön
14:45    
P9, Strandängsskolans idrottshall, Båstad
P9 » 
Silwer Bjäre Cup - Ängelholms FF
  -      
05
10:00
sön
10:00    
F 7-8, Fridhemsparken
 
F 7-8 » 
- Ängelholms FF
  -      
05
08:40
sön
08:40    
F 7-8, Fridhemsparken
F 7-8 » 
Bjäre cup - Ängelholms FF
  -      
04
09:00
lör
09:00    
F10-11, Bortamatch
F10-11 » 
Bjäre CUP - Ängelholms FF
  -      
02
17:00
tor
17:00    
P12, ny dag kallelse
 
P12 » 
Silwer Bjäre cup - Ängelholms FF
  -      
02
17:00
tor
17:00    
P12, Bortamatch
 
P12 » 
Silwer Bjäre Cup - Ängelholms FF
  -      
DECEMBER 2019
 
28
08:00
lör
08:00    
P12, BK Landoras julcup
 
P12 » 
- Ängelholms FF
  -      
 
21
09:00
lör
09:00    
P9, Lingvallen,Skälderviken
P9 » 
Sammandrag inomhus - Ängelholms FF
  -      
 
15
11:30
sön
11:30    
F15, Bortamatch
F15 » 
vejby if - Ängelholms FF
  -      
14
12:00
lör
12:00    
F13, Bortamatch
F13 » 
Lunds BK - Ängelholms FF
  -      
 
08
13:00
sön
13:00    
F15, Fridhemsparken
F15 » 
Ängelholms FF - hyllie
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
Ängelholms FF - Hyllie IK
  -      
07
13:45
lör
13:45    
P12, Treklöverns Luciacup Klippan
 
P12 » 
- Ängelholms FF
  -      
03
19:00
tis
19:00    
P14, Fridhemsparken
P14 » 
IFK Hässleholm - Ängelholms FF
  -      
 
Aktivitetskalender
_________________