SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ängelholms FF
Glädje- Delaktighet- Utveckling
P11 ( födda 2010)

Matcher
MAJ 2021
 
01
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF vit - Kullavägens BK  -      
01
13:45
lör
13:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Ängelholms FF blå  -      
02
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Råå IF blåvit  -      
 
08
11:30
lör
11:30    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS 2 - Ängelholms FF gul  -      
08
13:45
lör
13:45    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Ängelholms FF vit  -      
09
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, plan 4-5
Ängelholms FF blå - Vikens IK vit  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Filborna IP 2
Spanska Akademin FF - Ängelholms FF blå  -      
15
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Hittarps IK vit  -      
16
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Hittarps IK röd  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Gantofta IF blå - Ängelholms FF vit  -      
23
10:00
sön
10:00    
Laröds IP C-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK svart - Ängelholms FF gul  -      
 
29
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, plan 6
Ängelholms FF vit - IK Wormo vit  -      
30
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, plan 6
Ängelholms FF gul - IK Wormo blå  -      
30
14:00
sön
14:00    
Fridhemsparken, plan 3
Ängelholms FF blå - Ramlösa Södra IF vit  -      
JUNI 2021
 
05
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Ängelholms FF vit  -      
05
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF svart - Ängelholms FF gul  -      
06
12:30
sön
12:30    
Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Ängelholms FF blå  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Ängelholms FF vit  -      
13
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, plan 5
Ängelholms FF blå - Allerums GIF  -      
AUGUSTI 2021
 
08
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF blå - Ekets GoIF röd  -      
 
13
18:00
fre
18:00    
Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Gantofta IF blå - Ängelholms FF vit  -      
14
11:30
lör
11:30    
Ryvallen A-plan 7-manna 1
Allerums GIF - Ängelholms FF blå  -      
15
12:00
sön
12:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK röd - Ängelholms FF gul  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Ramlösa Södra IF blå  -      
22
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Croatia Helsingborg KIF  -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Vidablick IP B-plan 7-manna 1
Mörarps IF - Ängelholms FF blå  -      
28
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF röd  -      
29
10:00
sön
10:00    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK svart - Ängelholms FF gul  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
13:00
lör
13:00    
Filborna IP 3
Spanska Akademin FF - Ängelholms FF blå  -      
05
sön
00:00    
Kungsgårdshallen
Ängelholms FF gul - Råå IF blåvit  -      
05
16:00
sön
16:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Ängelholms FF vit  -      
 
11
14:30
lör
14:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Hittarps IK vit  -      
12
12:00
sön
12:00    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK röd - Ängelholms FF gul  -      
12
14:00
sön
14:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF blå - Ramlösa Södra IF vit  -      
 
18
14:30
lör
14:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Skäldervikens IF  -      
19
10:00
sön
10:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK grå - Ängelholms FF blå  -      
19
12:00
sön
12:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK blå - Ängelholms FF vit  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - IK Wormo vit  -      
26
sön
00:00    
Bortamatch
Helsingborg Östra IF - Ängelholms FF gul  -      
26
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF blå - Båstads GIF  -      
OKTOBER 2021
 
03
11:00
sön
11:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Ängelholms FF vit  -      
03
12:00
sön
12:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS 2 - Ängelholms FF gul  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF vit - Kullavägens BK  -      
10
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF gul  -      
 
Aktivitetskalender
_________________