KOMMANDE MATCHER


Klicka på matchen för mer information

RÅÅ IF DAM – ÄFF DAM

  DU Kompisligan Skåne Division 2 Nordvästra, vår | Råå IP | 20 juni 19:15

ÄFF DAM – TÅGARPS AIK DAM

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Ängelholms IP | 13 augusti 16:00

FURULUNDS IK DAM – ÄFF DAM

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Ljungvalla IP | 19 augusti 13:00

ÄFF DAM – KLIPPANS FF / KVIDINGE IF DAM

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Grevieparken | 26 augusti 13:00

RÅÅ IF DAM – ÄFF DAM

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Råå IP | 2 september 15:00

ÄFF DAM – SKÄLDERVIKENS IF DAM

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Ängelholms IP | 9 september 16:00

ÄFF DAM – STEHAGS IF DAM

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Ängelholms IP | 16 september 11:00

SÖSDALA IF DAM – ÄFF DAM

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Hanåsvallen | 24 september 14:00

ÄFF DAM – TECKOMATORPS SK / SVALÖVS BK

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Grevieparken | 30 september 15:00

SPELADE MATCHER


Klicka på matchen för mer information

ALLERUMS GIF DAM – ÄFF DAM 0-5

  Träningsmatcher | Norrvalla IP | 12 februari 13:30

ÄFF DAM – RÅÅ IF DAM 0-2

  Träningsmatcher | Valhall Park | 25 februari 13:00

KULLABYGDENS DFF – ÄFF DAM 1-0

  DM F16 Grupp 1 | Höganäs Sportcenter | 5 mars 14:00

ÄFF DAM – TÅGARPS AIK DAM 1-1

  DM Damer Grupp 1 | Valhall Park | 8 mars 19:00

ÄFF DAM – HITTARPS IK DAM 0-6

  DM Damer Grupp 1 | Valhall Park | 11 mars 13:30

DÖSJÖBRO IF DAM – ÄFF DAM 6-0

  DM Damer Grupp 1 | Dösjöbro IP | 19 mars 12:00

VÄSTRA KARUPS IF DAM – ÄFF DAM 3-1

  Träningsmatcher | Glimminge | 22 mars 19:00

STRÖVELSTORPS GOIF / IF SALAMIS DAM – ÄFF DAM 2-4

  Träningsmatcher | Strövelstorps IP | 4 april 19:00

ÄFF DAM – STRÖVELSTORPS GOIF / IF SALAMIS DAM 5-2

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Ängelholms IP Plan 5 | 14 april 13:00

ÄFF DAM – TORNS IF DAM 3-0

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Grevieparken | 17 april 14:00

TÅGARPS AIK DAM – ÄFF DAM 1-4

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Tågarps IP | 22 april 12:00

STATTENA IF DAM – ÄFF DAM 2-7

  DU Kompisligan Skåne Division 2 Nordvästra, vår | Olympiafältet | 23 april 14:00

ÄFF DAM – FURULUNDS IK DAM 0-3

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Ängelholms IP | 29 april 16:30

IK WORMO DAM – ÄFF DAM 1-1

  DU Kompisligan Skåne Division 2 Nordvästra, vår | Exercisfältet | 30 april 13:00

KLIPPANS FF / KVIDINGE IF DAM – ÄFF DAM 1-1

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Åbyvallen | 7 maj 16:00

ÄFF DAM – RÅÅ IF DAM 6-1

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Grevieparken | 13 maj 13:00

KULLABYGDENS DFF – ÄFF DAM 0-2

  DU Kompisligan Skåne Division 2 Nordvästra, vår | Höganäs Sportcenter | 14 maj 10:30

SKÄLDERVIKENS IF DAM – ÄFF DAM 1-2

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Skäldervikens IP | 19 maj 18:30

STEHAGS AIF DAM – ÄFF DAM 0-1

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Gyavallen | 27 maj 14:00

ÄFF DAM – SÖSDALA IF DAM 0-4

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Grevieparken | 3 juni 13:00

KVIDINGE IF / KLIPPANS FF DAM – ÄFF DAM 3-3

  DU Kompisligan Skåne Division 2 Nordvästra, vår | Kvidinge IP | 5 juni 18:30

ÄFF DAM – VÄSTRA KARUPS IF DAM 6-1

  DU Kompisligan Skåne Division 2 Nordvästra, vår | Ängelholms IP | 6 juni 13:00

TECKOMATORPS SK / SVALÖVS BK DAM – ÄFF DAM 0-3

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Teckomatorps IP | 11 juni 13:00

TORNS IF DAM – ÄFF DAM 0-2

  DA Division 3 Nordvästra Skåne | Tornvallen | 18 juni 14:00